Bijeenkomsten en workshops

23 maart 2026
  • Maatschappelijk Matchen in Musis

    23 maart 2026  15:30 - 18:30

    Tijdens Maatschappelijk Matchen in Musis kunnen lokale maatschappelijke organisaties en maatschappelijk betrokken bedrijven elkaar ontmoeten en samenwerkingen aangaan. Hierdoor kunnen bedrijven invulling geven aan sociaal ondernemen en lokale stichtingen of burgerinitiatieven kunnen juist hulp krijgen van het bedrijfsleven. Op deze middag worden concrete matches gemaakt en er worden waardevolle tips gedeeld.  

    Voor wie
    Maatschappelijke organisaties en Arnhemse bedrijven

    Organisator
    De Arnhemse uitdaging

    Voor meer informatie en aanmelden klik hier: 
    Maatschappelijk matchen in musis

26 maart 2026
  • Webinar: Impact meten met Social Handprint

    26 maart 2026  20:00 - 21:00

    Elk burgerinitiatief, hoe klein ook, maakt verschil. Maar hoe laat je dat zien?

    De "Social Handprint" is een krachtig instrument om de maatschappelijke waarde van initiatiefnemers helder te krijgen en zichtbaar te maken. De Leefbaarheidsalliantie Gelderland ondersteunt initiatiefnemers bij het invullen van hun "Social Handprint". 

    In deze gratis Webinar wordt uitgelegd hoe de tool werkt en wat het kan betekenen voor jouw initiatief.

    Voor wie
    Organisaties, initiatiefnemers, vrijwilligers bij (burger)initiatieven etc.

    Organisator
    De Leefbaarheidsalliantie Gelderland

    Locatie
    Online

    Voor meer informatie en aanmelden klik hier:  
    Webinar Social Handprint

21 april 2026
  • Training: Mantel der Liefde

    21 april 2026  19:30 - 21:00

    Bij het theater programma “Mantel der liefde” spelen Dames die Raken theaterscenes over de dagelijkse praktijk van mantelzorgers. 

    Hoe bewaak je je grenzen, waar liggen die grenzen überhaupt? Hoe ga je om met de bureaucratie waar je mee te maken kan krijgen? Hoe blijf je goed voor jezelf zorgen? Hoe zit het met de mantelzorger die voor iemand met een psychische kwetsbaarheid zorgt? Deze thema’s en meer komen aan bod.

    Er wordt veel ruimte gemaakt voor interactie met het publiek. Zo kunnen mensen ervaringen delen, herkenning en erkenning ervaren. Dit geeft troost, steun en nieuwe inzichten.

    Na afloop is er gelegenheid om samen een drankje te drinken in de foyer. Medewerkers van Mantelzorg Vrijwillige Thuishulp Arnhem zijn daarbij ook aanwezig.

    Voor wie
    Mantelzorgers

    Organisator
    Vrijwilligerscentrale Arnhem in samenwerking met Mantelzorg Vrijwillige Thuishulp Arnhem

    Locatie
    Huis van Puck
    Kazerneplein 6-2 Arnhem

    Voor meer informatie en aanmelden klik hier: 
    Training Mantel der Liefde

9 mei 2026
Scroll naar boven